• Tel: (0332) 355 57 75
  • info@sayvana.com
Sayvana Image

1993 Yılında Kurulan ve bugün itibariyle gelinen noktada

Konya Organize Sanayi bölgesinde 10000 m2 açık , 4.300 m2 kapalı fabrika alanıyla, çalışmalarını sürdüren SAY VANA üretimde kullandığı ileri teknoloji sonucu mamül ve sistem kalitesinde önemli bir noktaya gelmiş bulunmakta olup AR-GE yatırımlarıylada kaliteden ödün vermeden iç ve dış pazarda yükselen bir trend olarak hız kesmeden büyümeye ve gelişmeye devam etmektedir. Üretimin %40'ı dış, %60'ı iç pazar olarak sürdürmektedir.

Ana üretim konusu pek çok sanayi ve altyapı kuruluşunun Kelebek Vana, Aktüatörlü Kelebek Vana, Demontaj Parçası, Çekvalfler, Tek ve Çift Küreli vantuz, Yeraltı ve yerüstü yangın hidrantı, Elastomer yataklı sürgülü vana imalatı F4 dar ve F5 geniş tip olarak DN 50'den DN 600'e kadar seri üretimi ve içme suyu ek parçaları gibi ürünler sunmak olan SAY VANA satış sonrası hizmet anlayışı ile koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir.

Toplam kalite yönetimi anlayışı çerçevesinde sınırsız müşteri memnuniyetinin hedeflendiği kalite yolculuğuna teknoloji ve AR-GE odaklı çalışma sistemine prensip edinen SAY VANA; ISO 9001:2000 ve TSE sertifikalarıyla kalitesini belgelemiştir. Müşteri odaklı üretim anlayışı çerçevesinde büyümesini sürdüren SAY VANA genç ve eğitimli kadrosuyla sektörde güven duyulan saygın bir kurum olarak yoluna devam etmektedir.

BİRLİKTE BÜYÜK BAŞARILARA ULAŞMAK DİLEĞİYLE;

Signature

Birlikte Büyük Başarılara Ulaşıyoruz

Ergonomik Tasarım

Ergonomik Tasarım

Sayvana ürünlerinde birinci öncelik inovatif ve ergonomik tasarımdır.

Çevreci Üretim

Çevreci Üretim

Sayvana A'dan Z'ye tüm üretim süreçlerinde doğaya saygılı işlemler yürütür.

Uygun Maliyet

Uygun Maliyet

Uygun Maliyet hizmet sunma anlayışını ilke edindik.

-